- 33%
Zľava!

Gyroskopická Lopta Na Cvičenie Led Powerflex a darčeková karta

Gyroskopická lopta na cvičenie LED je dokonalým spoločníkom. Táto kompaktná a odolná fitnes pomôcka, ktorá využíva gyroskopický odpor, zabraňuje zraneniam a posilňuje svaly zapojené do komplexných remeselných projektov. Zmiernením opakovaného namáhania a zvýšením vytrvalosti vám táto lopta umožní naplno sa ponoriť do tvorivých projektov a dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Stačí loptu každý deň niekoľko minút roztočiť a spoznáte rozdiel.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ZogMoc Kategórií:

SILNÁ REHABILITÁCIA A UĽAVENIE OD BOLESTI

PowerFlex je špeciálne navrhnutý na zmierňovanie nepohodlia a príznakov súvisiacich s opakovanými pohybmi a zaťažením rúk a ramien. Posilňuje a preťahuje svaly zúčastnené pri remeselných aktivitách, zvyšuje vytrvalosť a znižuje únavu pri dlhodobom pracovnom nasadení. Sbohom nepohodlie a úplne sa ponorte do vašich kreatívnych projektov.

SILNÁ REHABILITÁCIA A UĽAVENIE OD BOLESTI

ZVÝŠENIE VYTRVALOSTI A ZNÍŽENIE ÚNAVY

Vďaka gyroskopickému odporu táto tréningová pomôcka zvyšuje odpor v rukách, zápästiach, šľachách a svaloch a poskytuje účinné rehabilitačné cvičenie. Roztočte loptu len na 10 minút denne, aby ste stimulovali svoje ruky a zabezpečili si kvalitný tréning. Zažite pozoruhodné výsledky a možnosť naplno si užívať svoje obľúbené remeselné činnosti bez bolesti.

ZVÝŠENIE VYTRVALOSTI A ZNÍŽENIE ÚNAVY

KOMPAKTNÝ, PRAKTICKÝ A JEDNODUCHÝ NA POUŽITIE

S naším systémom automatického štartu jednoducho otáčajte prostredným guľovým jadrom v správnom smere a uvoľnite pre automatické spustenie. PowerFlex je praktický a jednoduchý na použitie aj na cestách, umožňujúc vám uvoľniť a rehabilitovať svoje ruky a ramená kedykoľvek potrebujete. Jeho kvalitné spracovanie, s odolnou plastovou konštrukciou odolnou voči pádu a vibráciám a hriadľovým hriadeľom zo špeciálnej ocele, zaručuje dlhotrvajúce výkony.

KOMPAKTNÝ, PRAKTICKÝ A JEDNODUCHÝ NA POUŽITIE

ULTRA-ODOLNÝ PRE DLHOTRVAJÚCE VÝKONY

Posilňujte svaly zápästia, predlaktia, silu úchopu, svaly prstov, svaly rúk a zlepšujte flexibilitu rúk a zápästia pomocou gyroskopickej lopty. Táto kompaktná a odolná tréningová pomôcka nielenže zabraňuje opakovanému preťaženiu a rehabilituje, zmierňuje bolesť svalov a pomáha pri zotavovaní po zlomeninách, ale aj zlepšuje prietok krvi. Jej používaním len 4 minúty denne si ušetríte náklady na operácie a lieky.

ULTRA-ODOLNÝ PRE DLHOTRVAJÚCE VÝKONY

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: nerezová oceľ, PC, zliatina hliníka, silikónFarba: čierna, priehľadnáVeľkosť: 5,5 x 7 cmMnožstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Miroslav

  Dostala som ho ako darček od môjho priateľa a ohúril ma ,super zábava.

  Michal

  LED svetlá sú naozaj super a robia ho ešte zábavnejším . Za mňa dobrá kúpa.

  Štefan

  Som s ním veľmi spokojný! Pomáha mi zlepšovať moju silu chvatu a koordináciu!

  Sofia

  Kúpil som gyroskopický powerball pre svojho syna, ktorý miluje šport, a bol skvelým nástrojom na posilňovanie jeho chvatu!

  Jakub

  Používam powerball už niekoľko mesiacov a som naozaj ohromený, ako dobre funguje!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/