- 35%
Zľava!

Ecochainsaw Nabíjateľná Elektrická Mini Reťazová Píla a darčeková karta

EcoChainsaw kombinuje ľahký dizajn, dlhú výdrž batérie a precízne rezačky, čo ho robí ideálnym nástrojom pre všetky vaše potreby pri strihaní a rezaní. Vďaka svojim inteligentným funkciám a zárukou kvalitných materiálov, táto píla ponúka rýchle a efektívne výsledky s dôrazom na bezpečnosť a trvanlivosť.

42,99 65,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 42,99 / ks22x 36,99 / ks33x 32,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Zaga Kategórií:

ĽAHKÝ A PÔDNOSNÝ

Režte a strihajte s ľahkosťou pomocou našej ľahkej a prenosnej elektrickej mini reťazovej píly. Jej kompaktný dizajn umožňuje ľahké manévrovanie a bezproblémové skladovanie.

ĽAHKÝ A PÔDNOSNÝ

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Zabudnite na prerušenia počas vašich vonkajších projektov. Naša elektrická mini reťazová píla má dlhú výdrž batérie, čo zaručuje možnosť dokončiť práce bez častého nabíjania.

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

PRECÍZNOSŤ A EFICIENCIA

Naša vysokokvalitná vedená retiazka spolu s volfrámovo oceľovou guľou elimi­nuje potrebu mazania, čo znižuje odpor a opotrebenie a zároveň ponúka hladký rez. Zažite rýchle a presné výsledky každý raz.

PRECÍZNOSŤ A EFICIENCIA

SMART A BEZPEČNÝ

S inteligentnou riadiacou doskou a funkciou teplotnej kontroly má naša elektrická mini reťazová píla ochranu pred preťažením, čo zaručuje bezpečné a spoľahlivé rezanie.

SMART A BEZPEČNÝ

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: ABS kovFarba: modráDĺžka vedeného plechu: 10 cmVýkon: 800 WBatéria: 24 VRýchlosť reťaze: 5 m/sSet obsahuje: mini reťazová píla, skrutkovač a kľúč, batéria, náhradná reťaz, nabíjačka, nástavec, nástrojová skrinka

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Použil/a som ju na zastrihávanie stromov a na rezanie dreva na oheň a bola skvelým nástrojom. Vrelo odporúčam!

  Monika

  Je ľahké ju používať a vďaka jej prenosnosti je skvelá na skladovanie a prepravu. Vrelo odporúčam!

  Miroslav

  Úžasná pre moje záhradnícke a záhradkárske potreby. Je ľahká, ale zároveň silná!

  Štefan

  Som rád/a, že som narazil/a na túto mini reťazovú pílu. Stala sa skvelým doplnkom do mojej zbierky nástrojov a bola nesmierne užitočná pri vykonávaní menších prác!

  Jakub

  Neuveriteľne ľahký a prenosný, no napriek tomu poskytuje dostatok sily a je perfektný pre malé práce doma!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/