3D dekoračná tapeta (300 cm x 45 cm) a darčeková karta

Nemáte financie na nákladnú rekonštrukciu domu? S týmito tapetami rýchlo, lacno a dôkladne zakryjete poškodené steny a váš byt bude mať štýlový a moderný vzhľad za pár minút.

1x = 1,35 m2
2x = 2,7 m2
3x = 4,05 m2

Dimenzije ene nalepke: 300 cm x 45 cm

18,99

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 18,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: WallCor Kategórie: , , , ,

SKRÁŠLITE SI SVOJ DOMOV

Tapeta je ideálna na prekrytie poškodenej časti steny v priebehu niekoľkých minút, bez veľkých nákladov a časových strát. Veľmi špecifický dizajn tapety dáva trojrozmerný tehlový efekt, ktorý ešte viac skrášľuje miestnosť. Získate tiež dokonalú zvukovú a tepelnú izoláciu.

KVALITNÝ A BEZPEČNÝ MATERIÁL

Je vyrobená zo špeciálneho mäkkého materiálu, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu steny a úplnú ochranu detí v prípade nárazu. Samotné tapety sú vodeodolné, takže nebudete mať problémy s ich čistením.

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŽ

Keďže je tapeta samolepiaca, nie je potrebné používať lepidlo ani iné náradie. Jednoducho odstráňte ochrannú fóliu zo zadnej strany tapety, prilepte ju na požadovaný povrch a jemne pritlačte suchou handričkou. Ak sa vám nepáči štandardná veľkosť, môžete ju ľahko ostrihať. Pred inštaláciou očistite a vysušte povrch steny.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

Farba: Farba Zeme s motívom tehál
Materiál: Vysoko kvalitný PVC materiál
Veľkosť: 300 cm x 45 cm
Balenie obsahuje: 1x tapetu (300 x 45 cm)

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “3D dekoračná tapeta (300 cm x 45 cm)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/