Fluorescenčná samolepiaca páska, ktorá svieti v tme (1,2cm x 3m) a darčeková karta

Fluorescenčnú pásku môžete použiť pre rôzne potreby vrátane schodov, označovania núdzových oblastí, osvetlenia dverí, stien, rámov dverí, chodníkov a ďalšieho. Už 30 minút vystavenia svetlu môže spôsobiť, že naša páska bude svietiť v tme až 6-8 hodín!

19,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: SvetelTrak Kategórií:

JEDNODUCHÉ NA POUŽITIE

Stačí odstrániť ochranné krytie a nalepiť pásku na čistú a suchú povrchu. Jednoducho môžete vytvoriť akýkoľvek dizajn pomocou jednoduchého rezania pásky na akúkoľvek veľkosť. Páska má vynikajúcu UV stabilnosť a nepreukazuje výrazné znaky degradácie pri použití na vonkajšom vzduchu.

JEDNODUCHÉ NA POUŽITIE

VIAC INFORMÁCIÍ

Farba svetla: ZelenáVeľkosť: 1.2 cm * 3 m

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Farba svetla: Zelená
Veľkosť: 12 cm x 3 m

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Fluorescenčná samolepiaca páska, ktorá svieti v tme (1,2cm x 3m)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/