- 42%
Zľava!

LCD tablet na kreslenie a písanie – Boardy a darčeková karta

Zabudnite na papier, kreslite a píšte na LCD tablete, koľko chcete. Potešenie, aké ste ešte nezažili. Nadchne najmä všetky deti, ktoré sa stanú kreatívnymi a uvoľnenými.

21,99 37,99

Vymazať
Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 21,99 / ks22x 18,99 / ks33x 16,99 / ks

Farba: Čierna

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

ROZVÍJANIE PREDSTAVIVOSTI

Už žiadne pozeranie na lesklé obrazovky, ktoré nie sú dobré pre detské oči. Tento LCD tablet nevyžaruje škodlivé svetlo a jeho obrazovka neoslňuje. Deti môžu dlho bez obáv tvoriť a rozvíjať kreativitu a fantáziu. Tablet je samozrejme vhodný aj pre dospelých.

FUNKCIA VYMAZAŤ – ULOŽIŤ

Konečne budete môcť vy a vaše deti popustiť uzdu fantázii a bezstarostne kresliť. Tablet totiž disponuje možnosťou vymazania a uloženia vytvoreného. Teraz už nebudete musieť na to myslieť, ak urobíte chybu v kresbe. To poskytne aj dodatočný relax pre deti pri tvorení. Funkcia uzamknutia tiež zabraňuje náhodnému vymazaniu výkresov.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI TVORBY

Nakoniec budete mať možnosť zamestnať deti hračkou, ktorá je nenáročná na oči a dá sa použiť počas dlhej jazdy autom, lietadlom, vlakom atď. Hodiny strávené pred lesklými obrazovkami telefónov a obyčajných tabletov budú minulosťou. Tento tablet určite upúta ich pozornosť a ľahko sa zmestí do detského batohu.

VSTAVANÁ VYMENITEĽNÁ BATÉRIA, PRILOŽENÁ CERUZKA

Tablet podporuje až 100 000 zápisov, má vstavanú vymeniteľnú batériu, takže je vždy k dispozícii, keď ho potrebujete. Priložená ceruzka je pevne pripevnená k tabletu, takže ju máte vždy po ruke. Na tablet sa dá písať aj prstami.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Rozmery: Výška: 26 cm, šírka: 16,3 cm

Materiál: Plast

Dostupné v čiernej, modro-čiernej a ružovo-čiernej farbe

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “LCD tablet na kreslenie a písanie – Boardy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/