- 43%
Zľava!

Solarglow Home Garden Solarová Energie Led Lampa a darčeková karta

Solarglow Home Garden Solarová energie LED lampa nepotrebuje žiadne káble ani adaptéry, čo ju robí neuveriteľne ľahkou na inštaláciu. Vyrobená z vysoko pevného materiálu PC & ABS, vydrží teplo a vodu, čo zaisťuje jej odolnosť vo všetkých poveternostných podmienkach. S pohybovým senzorom PIR, vylepšeným solárnym panelom a LED žiarovkami poskytuje SolarGlow silné osvetlenie pre širšiu plochu. Rozlúčte sa s účtami za energiu touto úspornou vonkajšou osvetľovacou riešením, ktoré zvýši krásu vášho domovského záhradu.

15,99 27,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
11x 15,99 / ks22x 13,99 / ks33x 11,99 / ks
TOP VÝBER
55x 11,99 / ks1010x 10,99 / ks1515x 9,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: LedSolar Kategória: ,

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Nepotrebné žiadne káble ani adaptéry. Jednoducho ju prikrutíte na akúkoľvek povrch pre rýchlu a bezproblémovú inštaláciu.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

ODOLNÉ VOČI POČASIU A DURABLE

Vyrobené z vysoko pevného materiálu PC & ABS, Solarová energetická LED lampa odoláva teplu a vode, zabezpečujúc trvanlivosť aj v drsných poveternostných podmienkach.

ODOLNÉ VOČI POČASIU A DURABLE

SILNÉ OSVETLENIE

Vybavená silným pohybovým senzorom PIR, vylepšeným solárnym panelom a LED žiarovkami, Solarová energetická LED lampa SolarGlow poskytuje silné osvetlenie pre väčšiu plochu, keď je vystavená slnečnej energii.

SILNÉ OSVETLENIE

ÚSPORNÝ DIZAJN

Zažite dlhotrvajúce vonkajšie osvetlenie s využitím SolarGlow, 4. generácie slnečného svetla navrhnutého pre úsporné osvetlenie.

ÚSPORNÝ DIZAJN

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: ABS plastFarba: čiernaVeľkosť výrobku: 123 x 95 x 48 mmBatéria: 3,7 V, 1800 mAhHodnotenie vodotesnosti: IP65Solárny panel: 5,5 V, 1,5 W, polysilicium

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Je to ľahké na inštaláciu a svetlo je krásne!

  Miroslav

  Veľmi sa mi páči moja nová Solarová energetická LED lampa pre domovskú záhradu. Bolo ju jednoduché nastaviť a svetlo je práve také jasné, aby som si užila pokojný večer!

  Michal

  Svetlo je dosť jasné na osvetlenie mojej záhrady v noci a dizajn vyzerá skvele. Vrelo odporúčam!

  Štefan

  Som ohromená tým, ako dlho vydrží nabitie a automatická funkcia zapnutia/vypnutia šetrí energiu. Vrelo odporúčam!

  Nina

  Táto Solarová energetická LED lampa pre domovskú záhradu je skvelá na vytvorenie krásnej nočnej atmosféry v mojej záhrade!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/