- 83%
Zľava!

Náramok proti komárom pre deti – KidPro a darčeková karta

Roztomilý a praktický spôsob, ako zabezpečiť dodatočnú (doplnkovú) ochranu vašich najmenších pred komármi a hmyzom. Tento náramok, ktorý večer žiari krásnymi farbami, si zamilujú.

5,99 35,99

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 5,99 / ks22x 5,99 / ks33x 4,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: KomZap1 Kategória: , , ,

JEMNÁ VÔŇA

Najmenších poteší pohľad na tento náramok, ktorý obsahuje esenciálne oleje, ktoré uvoľňujú arómy, ktoré nie sú práve najpríjemnejšie pre komáre a iný hmyz. Náramky sú vodeodolné, takže neprestanú uvoľňovať jemnú vôňu, ak si dieťa umyje ruky a namočí si ich.

BEZPEČNÉ PRE DETI

Náramok KidPro je vyrobený z hypoalergénneho silikónu a obsahuje nezávadné esenciálne oleje. Nemusíte sa teda báť, že by sa vášmu dieťaťu stalo niečo zlé, keď sa náramok dostane do kontaktu s jeho ústami. Kľudne nechajte dieťa sa s náramkom hrať a užívať si nosenie.

LED SVETLO A NASTAVITEĽNÝ REMIENOK

Nastaviteľný remienok tohto krásneho náramku sa prispôsobí všetkým tvarom a veľkostiam zápästia. PLUS, každý náramok pri poklopkaní svieti, čo bude pre deti ešte zaujímavejšie, najmä ak ho budú nosiť večer.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Farba: Farebné viacfarebné vzory
Materiál: hypoalergénny silikón
Veľkosť: Univerzálna veľkosť 22,5 cm x 4 cm
Trvanie účinku: do 6 mesiacov

Poznámka: Náramok je doplnkovou ochranou proti komárom. Pre maximálnu účinnosť odporúčame používať náramok v kombinácii s inými repelentmi proti komárom.

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Náramok proti komárom pre deti – KidPro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/