- 32%
Zľava!

Držiak Na Stenu Na Bicykle Bikemate a darčeková karta

BikeMate je praktický spôsob, ako vo vašej garáži uvoľniť miesto. S jednoduchou inštaláciou a hákom obaleným gumou, je vhodný pre väčšinu typov bicyklov a umožňuje rýchle a jednoduché zavesenie a zvesenie bicykla zo steny.

20,99 30,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 20,99 / ks22x 17,99 / ks33x 15,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: KoloHook Kategórií:

UVOĽNITE MIESTO VO VAšEJ GARÁŽI

Náš držiak na bicykel umožňuje vo vašej preplnenej garáži uvoľniť viac miesto. Vaše bicykle sú bezpečne uskladnené a môžete mať viac miesta pre iné veci.

UVOĽNITE MIESTO VO VAšEJ GARÁŽI

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Držiak sa jednoducho montuje na stenu pomocou štyroch skrutiek. Naše riešenie umožňuje rýchle a jednoduché zavesenie a zvesenie vašich bicyklov zo steny.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

VHODNÝ PRE VÄČŠINU BICYKLOV

Naše riešenie je vhodné pre väčšinu typov bicyklov, vrátane horských a mestských bicyklov. Háčik je obalený gumou, aby sa predišlo poškodeniu ráfikov na vašom bicykli.

VHODNÝ PRE VÄČŠINU BICYKLOV

PRAKTICKÝ A ODOLNÝ

Náš držiak na bicykel je praktický a odolný, umožňuje jednoduché a bezpečné uskladnenie vašich bicyklov s minimálnym úsilím. Je praktický z odolného materiálu a nezaberie takmer žiadne miesto v garáži či pivnici.

PRAKTICKÝ A ODOLNÝ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: zliatina ocele, plast, gumaFarba: čiernaNosnosť: až do 25 kgVhodné pre: univerzálneVeľkosť: približne 255 x 13 x 8 cmPočet: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Teraz už môj bicykel nezaberie veľa miesta, čo je pre môj malý byt ideálne!

  Miroslav

  Oceňujem - Vynikajúce riešenie!

  Michal

  Ušetrí miesto a je praktický. Veľmi odporúčam!

  Štefan

  Vynikajúci spôsob, ako vertikálne uskladniť bicykel, pričom nezaberá veľa miesta!

  Jakub

  Jednoduchá inštalácia a môj bicykel pevne drží na stene.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/