- 42%
Zľava!

5-dielna sada na čistenie odtokov a darčeková karta

Všetko, čo potrebujete na efektívne čistenie odtokov vašej chladničky, je v tejto malej a šikovnej 5-dielnej sade na čistenie odtokov.

20,99 35,99

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 20,99 / ks22x 17,99 / ks33x 15,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: FridClean Kategórie: , , , ,

KONIEC UPCHATÝM ODTOKOM

Predstavujeme Vám 5-dielnu sadu na čistenie odtokových potrubí. Je ideálny na údržbu a čistenie upchatých odtokov najmä chladničky.

✅ Uvoľnite odtokové potrubie v chladničke alebo umývadle
✅ Odstraňuje nepríjemné zápachy
✅ Univerzálny pre všetky značky chladničiek
✅ Zabraňuje množeniu baktérií
✅ Jednoduché a bezpečné použitie

KONIEC NEPÍJEMNÝM ZÁPACHOM

So súpravou rýchlo a jednoducho odstránite nepríjemný zápach, nahromadený ľad a nečistoty , ktoré spôsobujú upchatie odtoku. Určené na čistenie chladničky a iných podobných odpadových potrubí (umývadlo, drezy atď.).

 

Zabite baktérie, ktoré sa množia vo vašich zariadeniach a predĺžte im tak ich životnosť. Udržujte svoje spotrebiče čisté.

5-DIELNA SADA

Je vyrobená z pevného a odolného PVC materiálu. Súprava obsahuje dlhú PVC hadicu (1 m), čistiacu kefku (1 m), striekačku na horúcu vodu, plastovú naberačku na ľad a jednu plastovú zátku. To všetko je spolu zabalené v súprave,ktorá je úplne bezpečná a jednoducho sa používa.

PRE DLHÚ ŽIVOTNOSŤ

Pomocou pribalenej injekčnej striekačky pre jednoduchšie vstrekovanie vody a dlhej (1 m) flexibilnej kefy odstránite  všetky nečistoty  v potrubí jednoduchým a bezpečným spôsobom. Na odstránenie ľadu je pribalená pohodlná špachtľa, pomocou ktorej môžete bezpečne odstrániť nahromadený ľad (bez použitia ostrých predmetov).
Aby sa zabránilo opätovnému upchatiu odtoku, je pribalená aj vypúšťacia zátka.

Sada obsahuje: 1x PVC hadičku (1 m), 1x čistiacu kefku (1 m), 1x striekačku na horúcu vodu,
1x plastovú naberačku na ľad, 1x plastovú zátku.

 

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “5-dielna sada na čistenie odtokov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/