- 43%
Zľava!

Elektrické Presné Nožnice Mikita a darčeková karta

Skúste profesionálnu technológiu strihania v dlani s elektrickými presnými nožnicami Mikita. S naším produktom, ktorý ponúka výkonný výkon, ľahký dizajn a nezárovnalú presnosť, je perfektný pre všetky vaše domáce alebo kancelárske potreby.

39,99 69,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 39,99 / ks22x 33,99 / ks33x 29,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ElSkar Kategórií:

PRÉMIOVÁ KVALITA

Zažite nový štandard v presnosti strihania s elektrickými presnými nožnicami Mikita. Náš produkt, vyrobený z prémiových materiálov, slúbi trvale a kvalitné služby.

PRÉMIOVÁ KVALITA

VÝKONNÝ VÝKON

Očakávajte odolný výkon s našou pokročilou technológiou batérií. Rezanie tkanín alebo kartónov je hladké a bez námahy, šetrí vám čas a energiu.

VÝKONNÝ VÝKON

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Vychutnajte si pohodlie nášho kompaktného dizajnu. Ľahko preneste naše ľahké elektrické presné nožnice Mikita kamkoľvek pre vaše rezacie požiadavky.

KOMPAKTNÝ DIZAJN

JEDINEČNÝ DIZAJN ČEPELE

Náš jedinečný dizajn čepele zaisťuje neporovnateľnú presnosť. Starostlivo štruktúrované čepele dodávajú čisté a presné rezy vždy.

JEDINEČNÝ DIZAJN ČEPELE

TECHNICKÉ DETAILY

Materiál: ABSFarba: Zelená a čiernaBatéria: Rechargeable batéria s veľkou kapacitou 9000mAh pre bezdrôtové použitieNapájacie napätie: 21VRezanie rozsah: 25MM vetvyNominálný výkon: 100WMaximálny výkon: 500WRozsah aplikácie: kvetinové vetvy, ovocné vetvy, hrnkové rastliny, atďBalenie obsahuje: 1x nožnice, 1x batéria, 1x adaptér

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  S týmto produktom som veľmi spokojný! Elektrické nožnice režú presne a ľahko, čím výrazne skracujú čas mojich projektov. Dĺžka života batérie trvá dlhšie, ako som očakával, čo je veľké plus. Teraz si neviem predstaviť prácu bez nich! Klobúk dolu pred výrobcami za taký efektívny nástroj!

  Miroslav

  Som nadšený z možností týchto elektrických nožníc. Pracujú ako pre hodiny a šetrí veľa času, obzvlášť keď pracujem na väčších remeselných projektoch. Navyše, batéria sa medzi nabíjaniami skutočne dobre drží. Päť hviezdičiek, odporučil by som každému okamžite!

  Michal

  Moje elektrické nožnice sa ukazujú ako skvelý prírastok do môjho domu. Ľahko režú cez akýkoľvek materiál, od papiera po tkaninu. Životnosť batérie je úžasná. Skvelý produkt, stojí za investíciu!

  Štefan

  Recenzia 3!

  Nina

  Výborný produkt vo všetkých smeroch! Tieto elektrické nožnice sú veľmi spoľahlivé a super ľahké na použitie. Používam ich na rôzne remeselné projekty a teraz môžem materiály rezať bez námahy. Navyše, životnosť batérie je pôsobivo dlhá. Určite odporúčam všetkým nadšencom remesla!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/