- 34%
Zľava!

BackBliss dlhá rukoväťová kúpeľná kefa a darčeková karta

BackBliss dlhá rukoväťová kúpeľná kefa je ultimatívne nástrojom pre dosiahnutie dôkladného a osviežujúceho sprchového zážitku. Jej ergonomický dizajn a zabudovaná nádrž na sprchový gél umožňuje bez námahy dosiahnuť každú časť vášho tela, zatiaľ čo príjemné nylonové štetiny poskytujú jemné a účinné čistenie.

18,99 28,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 18,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: BacBru Kategórií:

EXTRA DĹŽKA PRE SVRBIVÝ CHRBÁT

Dosiahnite každý centimeter vášho chrbta našou kúpeľnou kefkou s dlhou rukoväťou, navrhnutou pre maximálny komfort a účinnosť. Milujte svoje telo dostatočne na to, aby ste mu poskytovali starostlivosť, ktorú si zaslúži.

EXTRA DĹŽKA PRE SVRBIVÝ CHRBÁT

VIELKOFAUNKČNÁ A VEČNÁ

Naša kúpeľná kefa s dlhou rukoväťou nie je len škrabkou, je to oživujúci nástroj pre celé vaše telo. Exfoliujte, znižujte celulitídu, zlepšujte krvný obeh a upokojte svoju myseľ – všetko v jednej sprche.

VIELKOFAUNKČNÁ A VEČNÁ

ERGONOMICKÝ DIZAJN PRE LEPŠÍ KÚPEĽNÝ ZÁŽITOK

Mierne zakrivenie našej kúpeľnej kefky s dlhou rukoväťou zabezpečuje upokojujúci a príjemný kúpeľný zážitok. Už nebudete musieť pretvarať a snažiť sa dosiahnuť svoj chrbát. Relaxujte a nechajte našu kefku pracovať.

ERGONOMICKÝ DIZAJN PRE LEPŠÍ KÚPEĽNÝ ZÁŽITOK

JEMNÉ ALE ÚČINNÉ

S príjemnými nylonovými štetinami chráni naša kúpeľná kefa s dlhou rukoväťou citlivú pokožku a zároveň účinne odstraňuje špiny a nečistoty. Je to ideálne riešenie pre tie ťažko dostupné miesta, najmä chrbát.

JEMNÉ ALE ÚČINNÉ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: PP
Farba: sivá
Veľkosť: 36 x 9 x 42 cm
Množstvo: 1 kefa

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Skvelé! Rukoväť je dostatočne dlhá na dosiahnutie mojej chrbta bez akýchkoľvek problémov!

  Miroslav

  Štetiny sú dostatočne pevné na odstránenie špiny a nečistôt, ale zároveň jemné, aby nevyvolávali žiadne podráždenie. Vrelo odporúčam!

  Michal

  Presne to, čo som hľadal/a. Je ľahké ju používať a štetiny sú dostatočne jemné aj na citlivú pokožku!

  Štefan

  Hľadal/a som kúpeľnú kefku a som veľmi rád/a, že som narazil/a na túto!

  Nina

  Toto je jedna z najlepších kúpeľných kefiek, ktoré som kedy používal/a!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/