- 35%
Zľava!

Solárna Guľa Lumiglow a darčeková karta

Vylepšite svoj vonkajší priestor svetlom LumiGlow Solar Globe Ball. Vyrobené z kvalitných materiálov a s teplým bielym LED osvetlením, toto svetlo pridá dotyk elegancie do vašej záhrady.

19,99 30,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ZemljaLuc Kategórií:

ÚŽASNÁ VONKAJŠIA DEKORÁCIA

Transformujte svoju záhradu s očarujúcim žiarením našej solárnej gule LumiGlow. Jej prasknutý sklenený povrch a teplé biele LED svetlo vytvárajú romantickú atmosféru, perfektnú pre akúkoľvek príležitosť.

ÚŽASNÁ VONKAJŠIA DEKORÁCIA

VYSOKá KVALITA A ODOLNOSŤ

Vyrobená z kvalitných LED žiaroviek a odolného medeného drôtu, naše solárne guľové svetlo ponúka výnimočnú jasnosť s nízkou spotrebou energie. Jeho vodotesný dizajn zaručuje spoľahlivý výkon v každom počasí.

VYSOKá KVALITA A ODOLNOSŤ

JEDNODUCHé OVLÁDANIE

Zbohom výmene batérií Naše solárne guľové svetlo je napájané slnkom a je vybavené svetelným senzorom, ktorý mu umožňuje automaticky sa nabíjať počas dňa a rozžiariť váš vonkajší priestor v noci.

JEDNODUCHé OVLÁDANIE

VšESTRANNé DEKORAČNÉ MOŽNOSTI

Od záhrad a chodníkov po terasy a kvetinové záhony, naše solárne guľové svetlo je ideálnym doplnkom pre akékoľvek vonkajšie prostredie. Osvieťte si špeciálne príležitosti alebo vytvorte pútavú atmosféru pre každodenné potešenie.

VšESTRANNé DEKORAČNÉ MOŽNOSTI

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: sklo Farba svetla: teplá biela Zdroj svetla: 40 LED diód Napájanie: solárna batéria Solárny panel: 2V / 80mA Prevádzkový čas: 8H – 10H (plne nabitý) Doba nabíjania: 5H – 6H Ochranná trieda: IP44 Veľkosť: približne 12 x 12 cm Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Svetlo je veľmi jasné a vyzařuje príjemné teplé svetlo. Tiež vytvára krásnu atmosféru v mojej záhrade!

  Michal

  Pre mňa ideálna voľba. Odporúčam každému!

  Štefan

  Vynikajúce oživenie do záhrady!

  Nina

  Som naozaj ohromený!

  Jakub

  Som s ním veľmi spokojný! Je veľmi jednoduché ho nainštalovať a vyzerá skvele v mojej záhrade!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/