-46%

Špirálová vŕtačka na zeleninu a ovocie (4 nástavce) a darčeková karta

Stačí si pripraviť svoje obľúbené ovocie alebo zeleninu a naplniť ich tými najchutnejšími prílohami. Jedlá sa stanú vynikajúcimi a vaši hostia budú nadšení.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: ZelSet Kategórie: ,

UŽÍVATE SI A ŠETRÍTE ČAS

Nestrácajte v kuchyni zbytočne čas prípravou jedál! Táto špirálová vŕtačka Veggie je nástroj, ktorý vám výrazne uľahčí prácu. Ľahko s ním pripravíte chutnú plnenú zeleninu alebo ovocie. Jednoducho otočte požadovaný špirálový nástavec do zeleniny alebo ovocia a doprajte si nové nápady na prípravu jedla.


SKVELÉ NA PRÍPRAVU PLNENEJ ZELENINY

Teraz je ten správny čas urobiť na vašich hostí dojem vynikajúcimi plnenými jedlami. Naplňte ovocie alebo zeleninu mäsom, ryžou, syrom a iným korením. Nápadov je naozaj neúrekom. Môžete tiež pripraviť plnené cukety, paradajky, uhorky, baklažán, plnené jablká, plnené zemiaky atď.

Od tejto chvíle vám už nebudú chýbať nápady na chutné jedlá na večierkoch, piknikoch, narodeninách alebo iných hostinách.

 

4 NÁSTAVCE

Sada obsahuje 4 rôzne nástavce (2 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm). Vyberte si správnu veľkosť pre konkrétne ovocie alebo zeleninu a začnite variť! Môžete vyrezať malé alebo veľké otvory. Výmena jednotlivých príloh je rýchla a ľahká.

 

STAČÍ SI LEN VYCHUTNÁVAŤ

Používanie je skutočne jednoduché. Stačí si nájsť nápady na nové chute a vychutnať si nové možnosti prípravy jedál.

Dodatne informacije text