- 40%
Zľava!

Securehold Podlahová Magnetická Zarážka Dverí a darčeková karta

SecureHold magnetická zarážka dverí je elegantným a odolným riešením na spoľahlivé zadržiavanie dverí na mieste. S jednoduchou inštaláciou, nastaviteľnou výškou a spoľahlivým výkonom je táto zarážka dverí ideálna na použitie v domácnostiach aj v komerčných priestoroch. Jej elegantný dizajn bezproblémovo zapadá do akéhokoľvek interiéru a zabezpečuje dlhotrvajúcu funkčnosť.

14,99 24,99

Vymazať
Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 14,99 / ks22x 12,99 / ks33x 11,99 / ks

Farba: Čierna

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ZapMag Kategórií:

SPOĽAHLIVÉ RIEŠENIE KDEKOľVEK

Udržte svoje dvere pevne na mieste s podlahovou magnetickou zarážkou SecureHold – dokonalým riešením pre spoľahlivé zarážanie dverí.

SPOĽAHLIVÉ RIEŠENIE KDEKOľVEK

ELEGANTNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

Vyrobená s moderným estetickým vzhľadom a z vysokokvalitných materiálov, podlahová magnetická zarážka SecureHold zaručuje štýl a odolnosť.

ELEGANTNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA

Inštalujte podlahovú magnetickú zarážku SecureHold bez námahy a prispôsobte jej výšku podľa vašich konkrétnych potrieb – maximálne pohodlie.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

Bez ohľadu na to, či ide o použitie v domácnostiach alebo komerčných priestoroch, podlahová magnetická zarážka SecureHold poskytuje všestranné riešenie na ochranu dverí v rôznych prostrediach.

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: zinokFarba: čierna, striebornáVhodné pre: drevené/keramické podlahy (medzera 5-15 mm)Obsah balenia: 1x magnetická zarážka dverí, 2x 3M dvojstranné lepiace pásky, 4x skrutky

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Som s ním veľmi spokojný a vrelo ho odporúčam!

  Miroslav

  S výrobkom som spokojný. Kúpil som si viac kusov aj do kancelárie.

  Štefan

  Skvelý produkt! Magnet je dostatočne silný na to, aby udržal dvere na mieste, ale taktiež ich môžem jednoducho dať do pohybu.

  Nina

  S nákupom som maximálne spokojná.

  Jakub

  Je to jednoduché na inštaláciu a naozaj mi pomáha zabrániť dverám v náraze do steny!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/