Reťaz Pre Motorovú Pílu a darčeková karta

Inštalácia reťaze pre mini motorovú pílu je jednoduchá a bezpečná. Zuby reťaze sú pevné, čo vám pomáha zvýšiť pracovnú účinnosť a uspokojiť vaše pracovné potreby.

11,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 11,99 / ks22x 10,99 / ks33x 8,99 / ks
  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ZagaKetna Kategórií:

:

Návod na inštaláciu reťaze na pílu: (Počas výmeny reťaze alebo priťahovania musí byť batéria odstránená!) Nastavte vodidlo pre reťaz na pilu. Nastavte reťaz a dajte pozor, ako je otočená. Pripojte kryt bočnej dosky a vsuňte matičku (nezatiahnite) Nastavte sťahovanie reťaze skrutkovačom. Zatiahnite matičku bočnej dosky. Vložte batériu dole a ste pripravení na použitie. Špecifikácie: Balenie obsahuje 1x reťaz pre motorovú pílu. Model: Mini 1/4 – 043; 4” Dĺžka reťaze: 36 cm

:

:

:.

:

:

:.

:

:

:.

:

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Reťaz Pre Motorovú Pílu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/