- 71%
Zľava!

Auto-zapúšťajúce Sa Vodné Balóniky Splash Attack (333 Kusov) a darčeková karta

Pripravte sa na vodný zábavny útok s auto-zapúšťajúcimi sa vodnými balónikmi Splash Attack! Naša inovatívna technológia O-kruhu a rýchle plnenie zjednodušuje plnenie a hranie s vodnými balónikmi ako nikdy predtým. Ideálne pre akúkoľvek vonkajšiu aktivitu, prineste nekonečnú letnú zábavu do svojho dvora s auto-zapúšťajúcimi sa vodnými balónikmi Splash Attack.

5,99 20,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 5,99 / ks22x 5,99 / ks33x 4,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: VodniBaloni Kategórií:

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA O-KRUHU

Už viac nebudete musieť baliť každý vodný balónik ručne, vďaka našej inovatívnej technológii O-kruhu. Plnenie a hranie teraz bude oveľa ľahšie.

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA O-KRUHU

RÝCHLE PLNENIE

Naše rýchle plnenie umožňuje rýchle a jednoduché plnenie skupín vodných balónikov, čo je ideálne pre akúkoľvek vonkajšiu aktivitu.

NEKONEČNÁ LETNÁ ZÁBAVA

Prineste nekonečnú letnú zábavu do svojho dvora s auto-zapúšťajúcimi sa vodnými balónikmi Splash Attack. Ideálne pre party, pikniky a grilovačky.

UROBTE SI VODNÝ ÚTOK

Urobte si vodný útok na svoju ďalšiu vodnú bitku s našimi auto-zapúšťajúcimi sa vodnými balónikmi. Už viac strateného času a frustrácie s viazaním každého balónika.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Počet kusov: 333 Farba: viacfarebné

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Auto-zapúšťajúce Sa Vodné Balóniky Splash Attack (333 Kusov)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/