- 37%
Zľava!

SplashFun Viacnásobne Použiteľné Vodné Lopty (4 Kusy) a darčeková karta

Pripravte sa na nekonečnú zábavu na slnku s našimi viacnásobne použiteľnými vodnými loptami SplashFun! Vyrobené z mäkkého silikónu, tieto alternatívy k vodným balónikom bez neporiadku sú perfektné pre všetky vekové kategórie. Ponorte ich do vody a nechajte hry začať!

16,99 26,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 16,99 / ks22x 14,99 / ks33x 12,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: VodBom Kategórií:

NEKONEČNÁ ZÁBAVA

Vyrobené z mäkkého silikónu, naše viacnásobne použiteľné vodné lopty SplashFun sú perfektné na vodné hry, výlety na pláž a prekvapivé bazénové párty. Stačí ich ponoriť do vody a nechajte zábavu začať!

NEKONEČNÁ ZÁBAVA

POUŽITEĽNÁ ZÁBAVA BEZ NEPOKOJA

Sbohom plytké vodné balóniky a vitajte naše použiteľné vodné striekačky. Vyrobené z mäkkého silikónu sú bezpečné pre deti a ideálne pre epické vodné bitky. Naplňte ich do sekúnd a nechajte zábavu neustáť!

POUŽITEĽNÁ ZÁBAVA BEZ NEPOKOJA

VŠESTRANNÁ LETNÁ HRAČKA PRE AKÚKOĽVEK PRÍLEŽITOSŤ

Či už idete na pláž alebo usporiadate bazénovú párty, naše vodné lopty SplashFun sú nevyhnutnosťou! Hodia sa na akúkoľvek letnú aktivitu a sú tiež vynikajúcim prekvapením pre vašich hostí.

VŠESTRANNÁ LETNÁ HRAČKA PRE AKÚKOĽVEK PRÍLEŽITOSŤ

EKOLOGICKÁ A BEZPEČNÁ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Na rozdiel od tradičných jednorazových vodných balónov naši viacnásobne použiteľné lopty neporušujú životné prostredie. Navyše sú mäkké a bezpečné pre deti, aby si mohli užiť hodiny plánkovania.

EKOLOGICKÁ A BEZPEČNÁ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: silikagél
Farba: viacfarebná
Veľkosť: priemer 6 cm
Množstvo: 4 kusy

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Dosť dobrá kvalita na celú párty! Páči sa mi, že sú viacnásobne použiteľné, pretože mi to ušetrí peniaze na dlhodobé obdobie!

  Miroslav

  Sú vyrobené z odolného materiálu, takže sa nebudú ľahko roztrhnúť ani poškodiť. Navyše, prichádzajú v štvorici, takže sa každý môže pripojiť k zábave!

  Štefan

  Tieto lopty sú úžasné! Sú skvelým spôsobom, ako pridať trochu zábavy do akéhokoľvek stretnutia!

  Sofia

  Kúpil som ich na narodeninovú párty mojej dcéry a boli veľkým hitom! Deti sa s nimi skvele zabavili a vydržali dobre všetky opotrebovania!

  Nina

  Skvelé pre všetkých, ktorí chcú pridať trochu zábavy na svoju ďalšiu bazénovú párty!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/