- 33%
Zľava!

Silikónová kefa na chrbát Blissscrub a darčeková karta

Táto silikónová kefa privedie váš sprchový rituál na vyššiu úroveň, uľahčuje vám umývať chrbát, zlepšuje prietok krvi a odstraňuje odumretú kožu. Jeho vysokokvalitný silikónový materiál a ergonomické rukoväte ju robia vhodným pre každého a jej všestranný dizajn umožňuje masáž a rehabilitáciu zároveň.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: TrHrbet Kategórií:

DOKONALE UMYTý CHRBáT AJ NA ťAžKO DOSTUPNýCH MIESTACH

Zažite osviežujúci sprchový zážitok spolu s masážou vďaka našej silikónovej kefe BlissfulScrub. Jej jedinečný design nechá vašu pokožku pocítiť osvieženie aj na tých najťažšie dostupných miestach.

DOKONALE UMYTý CHRBáT AJ NA ťAžKO DOSTUPNýCH MIESTACH

PERFEKTNÝ DARČEK PRE RODINU A PRIATEĽOV

Potešte svojich blízkych jednoduchým a efektívnym darčekom. Vhodná ako darček na akúkoľvek príležitosť pre nadčencov masáží a sprchových rituálov.

PERFEKTNÝ DARČEK PRE RODINU A PRIATEĽOV

JEDNODUCHé A EFEKTíVNE POUžITIE

Naša kefa BlissfulScrub je vhodná pre všetkých – ženy, mužov aj deti. S dvoma stranami pre masáž a relaxáciu sa vďaka ergonomickým rukoväťám ľahko ovláda.

JEDNODUCHé A EFEKTíVNE POUžITIE

RELAXáCIA A ZLEPŠENIE PRIETOKU KRVI

Nechajte túto silikónovú kefu BlissfulScrub pracovať a jemne masírovať vaše svaly na chrbte a zároveň účinne odstraňovať odumretú kožu a zlepšovať prietok krvi. Vaša pokožka zostane hladšia a zdravšia ako kedykoľvek predtým.

RELAXáCIA A ZLEPŠENIE PRIETOKU KRVI

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: silikón
Farba: modrá
Veľkosť: 70 x 12 x 3 cm
Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Perfektný darček pre moju mamu. Je spokojná.

  Monika

  Poskytuje vynikajúcu masáž chrbta, ktorá pomáha zmierňovať bolesti chrbta, a čistiaci proces funguje úžasne . Vrelo odporúčam!

  Michal

  Za mňa spokojnosť. Odporúčam, kúpilo už veľa mojich známych.

  Nina

  Používam ju už niekoľko týždňov a môžem úprimne povedať, že je to jedna z najlepších kúp.

  Jakub

  Spokojnosť! Každý kúpeľ je pre mňa zároveň relaxácia.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/