- 43%
Zľava!

Predhrievacie Vložky Cozyheat Usb a darčeková karta

Vychutnajte si ultimátne teplo a pohodlie s našimi predhrievanými vložkami CozyHeat USB. Vyrobené z mäkkého a pohodlného materiálu EVA, tieto opakovane použiteľné vložky disponujú novou technológiou vykurovania, ktorá efektívne distribuuje teplo a udržuje vaše nohy teplé aj v extrémne studenom počasí (dosahuje až do 42 °C). Vďaka vodeodolnému a pratelnému dizajnu sú tieto vložky vhodné pre viacnásobné použitie. Ich flexibilná veľkosť umožňuje ľahké prispôsobenie pre všetky veľkosti obuvi od 35 do 46. Či už lyžujete, turistiku, kempovanie alebo jednoducho čelia zime, CozyHeat udrží vaše nohy teplé kdekoľvek ste.

19,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ToplNog Kategórií:

UDRžUJTE VAšE NOHY TEPLé TUTO ZIMU

Naše USB vyhrievacie vložky sú vyrobené z mäkkého, pružného a pohodlného materiálu EVA, ktorý sa pýši veľkou vykurovacou plochou pre efektívnu distribúciu tepla a udržanie vašich nôh teplých aj pri najchladnejších teplotách.

UDRžUJTE VAšE NOHY TEPLé TUTO ZIMU

PRISPôSOBITEľNé PRE VšETKY VEľKOSTI

Vďaka ich flexibilnej veľkosti a hrúbke 5mm môžu byť naše vyhrievacie vložky CozyHeat ľahko orezané aby sa prispôsobili akejkoľvek veľkosti topánky od 35 do 46. Čísla obuvy s orámovaním uľahčujú orezávanie a zaručujú perfektné prispôsobenie vždy.

PRISPôSOBITEľNé PRE VšETKY VEľKOSTI

VšESTRANNé A TRVANLIVé

Naše vyhrievacie vložky CozyHeat USB nie sú len vodotesné a pratelné, ale sú tiež vhodné na viac násobné použitie. Či už lyžujete, turistiku, kempovanie alebo sa venujete iným vonkajším aktivitám, tieto vložky poskytnú trvanlivé teplo a pohodlie.

VšESTRANNé A TRVANLIVé

PERFEKTNý DARčEK PRE AKúKOľVEK PRíLEžITOSť

Prekvapte vašich blízkych darčekom teplých nôh! Naše vyhrievacie vložky do topánok CozyHeat USB nie sú len praktické, ale tiež predstavujú ideálny darček pre každého, kto si užíva vonkajšie dobrodružstvá alebo jednoducho chce byť teplý v zime.

PERFEKTNý DARčEK PRE AKúKOľVEK PRíLEžITOSť

TECHNICKé DETAILY

Materiál: koža, ethylén-vinylacetát
Maximálna teplota: 42 °C
Vhodné pre nasledujúcu obuv: lyžiarky, tenisky, topánky, kožené topánky a všetky zimné topánky
Hrúbka vložky: 5 mm
Vhodný pre veľkosti obuvi: 35 – 45 (orežte vložku a prispôsobte veľkosť)
Balíček obsahuje: 2 kusy (1 pár), USB nabíjací kábel

TECHNICKé DETAILY

Hodnotenia zákazníkov

  Miroslav

  Záchranný kruh! Udržiavajú moje nohy teplé a príjemné v chladných dňoch. Vysoko odporúčam!

  Michal

  Tieto vyhrievacie podložky do topánok sú úžasné! Poskytujú práve správne množstvo tepla bez toho, aby bolo príliš horúce!

  Štefan

  Milujem ich! Sú tak pohodlné a udržujú moje nohy pekne teplé!

  Sofia

  Tieto sú najlepšie! Nosím ich každý deň a udržujú moje nohy tak teplé a príjemné!

  Nina

  Nedávno som si zakúpil tieto vyhrievacie podložky do topánok a som veľmi rád, že som to urobil!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/