- 33%
Zľava!

Univerzálna Polica Pre Tv Screenpro a darčeková karta

ScreenPro Multifunkčný regál nad TV obrazovku je kreatívnym a efektívnym riešením pre organizáciu a uskladnenie malých predmetov nad vašou obrazovkou alebo akomkoľvek inom mieste. S jeho sklápacím dizajnom a univerzálnou kompatibilitou optimalizuje využitie priestoru .

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Stojalo Kategórií:

MAXIMALIZUJTE VYUŽITIE OBRAZOVKOVEJ PLOCHY

S ScreenPro Multifunkčným regálom nad obrazovku prineste nad TV obrazovku funkčnosť. Maximalizujte využitie svojho priestoru tým, že si upravíte malé predmety priamo nad obrazovkou.

MAXIMALIZUJTE VYUŽITIE OBRAZOVKOVEJ PLOCHY

UDRŽUJTE SVOJE PRACOVISKO UPRATANÉ

Buďte organizovaní a udržujte svoju kanceláriu či domov usporiadané s ScreenPro Multifunkčným horným regálom . Toto inovatívne príslušenstvo vám pomôže upratať váš priestor a zlepšiť produktivitu.

UDRŽUJTE SVOJE PRACOVISKO UPRATANÉ

UNIVERZÁLNA KOMPATIBILITA PRE VŠETKY OBRAZOVKY

Kompatibilný so všetkými typmi obrazoviek na trhu, ScreenPro Multifunkčný horný regál je dokonalým doplnkom každej pracovne či obývačky. Ľahko pripojte a odpojte pohyblivé podpery pre prispôsobené nastavenie.

UNIVERZÁLNA KOMPATIBILITA PRE VŠETKY OBRAZOVKY

ODOLNÝ A FUNKčNý DIZAJN

Vyrobený z ABS environmentálne bezpečného materiálu, ScreenPro Multifunkčný regál je navrhnutý na dlhú životnosť. Povrch so bodovým vypuklým dizajnom zaisťuje bezpečnú stabilitu, aby sa predmety nešmýkali.

ODOLNÝ A FUNKčNý DIZAJN

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Materiál: ABSFarba: čiernaVeľkosť: 26 x 115 x 10 cmMnožstvo: 1 kus

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  S týmto nákupom som veľmi spokojný!

  Miroslav

  Regál je silný a pevný. Vrelo odporúčam!

  Michal

  Toto bol dokonalý spôsob, ako získať viac miesta v mojej kancelárii! Je ľahké ho nainštalovať .

  Štefan

  Regál vyzerá pekne a je veľmi odolný! Poskytuje navyše priestor a umožňuje mi udržiavať moje pracovné prostredie čisté a organizované!

  Sofia

  Skvelý doplnok k môjmu pracovisku doma!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/