- 33%
Zľava!

Prehľadná Vodotesná Páska (3m X 3cm) – Aquashield a darčeková karta

Aquashield prehľadná vodotesná páska je vaše konečné riešenie na ochranu spojov medzi sanitárnymi zariadeniami v kúpeľni a kuchyni. Táto samolepiaca univerzálna páska sa ľahko aplikuje a poskytuje trvanlivé a vodotesné tesnenie. Jej flexibilita umožňuje jej prispôsobenie rôznym zariadeniam a je vhodná pre všetky druhy sanitárnych zariadení.

19,99 30,00

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ProzorTrak Kategórií:

DLHODOBÁ OCHRANA

Zabezpečte dlhodobú životnosť vašich sanitárnych zariadení v kúpeľni a kuchyni s pomocou Aquashield prehľadnej vodotesnej pásky, ktorá poskytuje dlhotrvajúcu ochranu proti poškodzovaniu spojov z kremičitého lepidla.

DLHODOBÁ OCHRANA

VŠESTRANNÁ A FLEXIBILNÁ

VHODNÁ PRE VŠETKY SANITÁRNE ZARIADENIA V KÚPEĽNI A KUCHYNI. Jednoducho vysušte a vyčistite povrch pred použitím a vychutnajte si dlhotrvajúcu ochranu bez potreby častého znovuaplikovania.

VŠESTRANNÁ A FLEXIBILNÁ

ZABEZPEČTE DLHODOBU ŽIVOTOSŤ VAŠICH SANITÁRNYCH ZARIADENÍ S AQUASHIELD PREHĽADNOU VODOTESNOU PÁSKOU, KTORÁ POSKYTUJE DLHOTRVAJÚCU OCHRANU PROTI POŠKOZOVANIU SPOJOV Z KREMIČITÉHO LEPIDLA

Farba: Transparentný Materiál: ABS+Akryl Veľkosť: 3m x 3cm

ZABEZPEČTE DLHODOBU ŽIVOTOSŤ VAŠICH SANITÁRNYCH ZARIADENÍ S AQUASHIELD PREHĽADNOU VODOTESNOU PÁSKOU, KTORÁ POSKYTUJE DLHOTRVAJÚCU OCHRANU PROTI POŠKOZOVANIU SPOJOV Z KREMIČITÉHO LEPIDLA

TECHNICKÉ ÚDAJE

:.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Prehľadná Vodotesná Páska (3m X 3cm) – Aquashield”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/