- 27%
Zľava!

Predĺženie otočného kohútika WATEREXT® a darčeková karta

Predstavujeme inovatívny 1080-stupňový otočný nadstavec pre vodovodné kohútiky! S týmto predĺžením si budete môcť užívať väčšiu flexibilitu a pohodlie v každodennom živote. Teraz už nebudete musieť zápasiť s objemnými hrncami a riadmi pod vodovodným kohútikom.

15,99 21,99

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 15,99 / ks22x 13,99 / ks33x 11,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

VYŠŠIA FLEXIBILITA PRI UMÝVANÍ

Vďaka otočnému výsuvu o 1080 stupňov teraz dosiahnete do každého rohu umývadla alebo vane. Už sa nebudete musieť ohýbať alebo namáhať, aby ste dosiahli na dno vane, pretože nadstavec sa ľahko pohybuje, aby vyhovel každej vašej potrebe. Okrem toho vám väčšia flexibilita umožní ľahko vyčistiť aj tie najväčšie a najobjemnejšie hrnce a panvice.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Nadstavec sa ľahko inštaluje a aj odinštaluje. Vďaka univerzálnemu dizajnu je vhodný pre takmer všetky typy vodovodných batérií. Nevyžaduje si žiadne špeciálne náradie a žiadne trvalé zmeny na vašom vodovodnom kohútiku. Stačí pripojiť nadstavec a ste pripravení používať svoj vylepšený kohútik!

ÚSPORA VODY

Táto rotačná predlžovacia hadica vám pomôže ušetriť vodu vďaka funkcii úspory vody. Prietok vody sa dá jednoducho nastaviť prostredníctvom zariadenia, čo vám umožní znížiť prietok vody bez toho, aby ste museli obetovať kvalitu vody. Pomôže vám to nielen ušetriť peniaze na účtoch za vodu, ale aj prispieť k ochrane životného prostredia.

VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁLY

Tento otočný nadstavec je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a je navrhnutý tak, aby vydržal. Tento výrobok je odolný voči korózii a hrdzi, a preto vydrží skúšku času. Okrem toho sa nadstavec ľahko čistí a udržiava, čo zaručuje dlhú životnosť a vynikajúci výkon.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Materiál: ABS
Farba: strieborná
Rozmery: vnútorný priemer: 20 mm; 22 mm; vonkajší priemer: 24 mm

 

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Predĺženie otočného kohútika WATEREXT®”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/