-33%

Šiltovka s otvorom pre chvost STAILY a darčeková karta

Šiltovka s otvorom pre cop je ozajstným letným hitom! Už žiadne mučenie s trápnymi účesy, kombinujte svoj každodenný outfit s tromi rôznymi farbami šiltovky. Je vzdušná a pohodlná a váš účes zostane bezchybný!

Vymazať

19,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 19,902x 16,903x 14,90
Katalógové číslo: PonyKapa Kategórie: ,

HIT TOHOTO LETA

Chcete si nechať bezchybný chvost aj v horúcich letných dňoch a zároveň sa chrániť pred slniečkom? Šiltovka vás ochráni pred silným slnečným žiarením a perforovaný dizajn na zadnej strane čiapky umožňuje vzdušnosť a zabraňuje poteniu hlavy.

BEZCHYBNÝ ÚČES

Už žiadne zničené účesy pod čiapkou, otvor v hornej časti umožňuje ľahké vytiahnutie vlasov a ich úpravu podľa želania. Ponechajte si výnimočný chvost.

VHODNÉ PRE VŠETKY PRÍLEŽITOSTI

Módny dizajn v troch rôznych farbách a trblietkach na prednej strane je skutočným letným hitom. Materiál je veľmi pohodlný a tiež vám umožňuje použiť čiapku na športovanie. Kombinujte farby s rôznymi odevmi na bežné nosenie a zvýraznite svoj vzhľad.

NASTAVITEĽNÉ

Moderná, ľahká a vzdušná čiapka je vyrobená z polyesteru a vzadu s nastaviteľnou sponou môžete čiapku prispôsobiť akejkoľvek hlave. Otvor pre chvost je vhodný aj pre všetky typy vlasov bez ohľadu na váš objem, dĺžku alebo hustotu.

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Materiál: polyester

Farby: čierna, zlatá, hnedá

Veľkosť: Pružná

Dodatne informacije text