-29%

Dekoratívny rebrík na vianočný stromček a darčeková karta

Vytvorte si skvelú atmosféru na nadchádzajúce sviatky, so zábavným Santa Clausom, ktorý šplhá po rebríku hore a dole. Zabaví sa na tom celá rodina.

zľava: 12,00 (29%)

Dostupné na objednávku

28,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 28,992x 24,903x 21,90
Katalógové číslo: PleBoz Kategórie: ,

👉 PRE VŠETKÝCH MILOVNÍKOV VIANOČNEJ ATMOSFÉRY

Patríte k tým, ktorí v októbri rozmýšľajú nad vianočnou výzdobou, pretože sa vám jednoducho páči krásna zlatočervená farba a zladené ozdoby, ktoré vyzdobia váš domov a stromček? Potom je tento jedinečný Santa pre vás.

Santa s taškou plnou darčekov, ktorú nosí na chrbte, svojimi vtipnými pohybmi a spevom známej vianočnej melódie dokonale vyzdobí vytúžený priestor či predmet.

👉 VHODNÉ NA DEKORÁCIU INTERIÉRU A EXTERIÉRU

Bielo-červený Santa, obľúbený najmä u detí v Decembri, jednoducho ozdobí každý priestor a prinesie tak skutočnú radosť a šťastie. Rebrík je 50 cm dlhý, ktorý ľahko umiestnite alebo zavesíte na stenu, dvere, okno, balkón alebo vianočný stromček. Jeho rozmery sú 25 cm * 12 cm * 2,6 cm je to veľmi jednoduché a rýchle.

👉 PERFEKTNÁ DEKORÁCIA DO KANCELÁRIE ALEBO DOMU

Santa bol vyrobený ako jedinečná dekorácia ale možno ho kombinovať aj s inými dekoráciami, no aj ako taký samotný zohrá svoju úlohu dokonale a rozveselí vás pri každom pohľade.  Aj vo vašich obchodných priestoroch môže hrať atraktívna melódia, ktorú sprevádza vianočná atmosféra.

 

Môžete ho použiť každý rok, pretože vďaka svojej jedinečnosti nestráca na jedinečnosti. Takto nebudete musieť každé Vianoce kupovať nové ozdoby, môžete ich jednoducho použiť znova. Na konci Vianoc ho jednoducho odložíte na ďalší rok.

👉 DETI TO MILUJÚ

Naši najmenší sú najväčšími fanúšikmi Vianoc, darčekov a všetkého, čo so sviatkami súvisí. Urobte im radosť a prekvapte ich touto zábavnou dekoratívnou hračkou, ktorá vám večer prinesie úsmev do života. Spojte sa so svojou rodinou, zabavte sa spolu a užite si lezenie Santu.

Dĺžka rebríka: 50 cm

Svietidlá nie sú súčasťou balenia

Dodatne informacije text