- 33%
Zľava!

Sada Na Pedikúru A Manikúru (18 Ks) – Pedimate a darčeková karta

PediMate je vašou novou tajnou zbraňou pre nedokonalé manikúry a pedikúry doma. Objavte pohodlie a vznešené výsledky nástrojov profesionálnej kvality, všetko v pohodlí vášho vlastného domova.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Pedimate Kategórií:

PROFESIONÁLNA KVALITA

PediMate Kit ponúka nástroje kvality salónu pre domáce použitie. Objímte dokonalosť nepoškvrnenej úpravy!

PROFESIONÁLNA KVALITA

PRE RUKY A NOHY

Uchopite ohromujúci očarujúci pohľad na profesionálne upravené ruky a nohy. Zvýraznite svoju prirodzenú krásu s dokonalým finišom!

PRE RUKY A NOHY

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ

Teraz je úprava jednoduchšia ako kedykoľvek predtým s PediMate Kit. Vyzaľujte eleganciu a gráciu s minimálnym úsilím!

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ

NEOPORITEĽNÉ PRE KAŽDÚ ŽENU

Táto sada je nevyhnutná pre všetky ženy, ktoré si cenia osobnú hygienu a vzhľad. Vylepšite svoju zbierku krásnych nástrojov ešte dnes!

NEOPORITEĽNÉ PRE KAŽDÚ ŽENU

TECHNICKÉ DETAILY

Balenie obsahuje 18 rôznych doplnkov na manikúru a pedikúru (stroj, prílohy, pilník)

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Kompaktná veľkosť sady je perfektná na cesty alebo na uloženie do mojej kabelky pre akékoľvek núdzové situácie s nechtami. Milujem to!

  Miroslav

  18-dielna sada na pedikúru a manikúru zmenila môj zážitok zo starostlivosti o nechty. Obsahuje rôzne nástroje, ktoré efektívne a bezbolestne uspokojujú všetky vaše potreby. Bol som ohromený kvalitou a odolnosťou nerezových nástrojov!

  Štefan

  Nástroje sú ostré, pevné a bezchybne vyrobené. Rozsah zahrnutých nástrojov je dokonalý – máte všetko, čo potrebujete od začiatku do konca manikúry alebo pedikúry!

  Nina

  Vynikajúca investícia pre niekoho, kto si váži upravené nechty!

  Jakub

  PediMate úplne zmenil môj postup pri starostlivosti o nechty! Nástroje sú vyrobené z odolnej ocele vysokej kvality a každý jednotlivý kus má svoj význam.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/