- 36%
Zľava!

Pancakemaster Pancake Pan a darčeková karta

Pripravte dokonalé a rovnomerne opečené palacinky len za pár minút s PancakeMaster Pan na palacinky. Jeho povrch nevyhorenia a nastaviteľné ovládanie teploty zjednodušujú a prispôsobujú varenie. Vďaka svojej prenosnej a všestrannosti je táto kompaktná panvica ultimátnym ránnym esenciálnym produktom pre výborné jedlá na cestách.

24,99 38,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 24,99 / ks22x 21,99 / ks33x 18,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Palacinke Kategórií:

DOKONALO OPEČENÉ PALACINKY

Bez námahy opečte rovnomerne opečené palacinky vždy s našou panvicou na palacinky s nevyhoreným povrchom. Užívajte si výborné raňajky bez námahy!

DOKONALO OPEČENÉ PALACINKY

JEDNODUCHÉ, NASTAVITEĽNÉ OVLÁDANIE TEPLÔTY

Naša panvica na palacinky umožňuje prispôsobené varenie s nastaviteľným regulátorom teploty, zaručujúc, že vaše palacinky budú upravené presne podľa vašich predstáv.

JEDNODUCHÉ, NASTAVITEĽNÉ OVLÁDANIE TEPLÔTY

KOMPAKTNÝ DIZAJN VÝHODNÝ PRE CESTOVANIE

Vezmite si svoje raňajky so sebou s našou malou a praktickou panvicou na palacinky. Jej kompaktná veľkosť ju robí ideálnou na prípravu výborných palaciniek kdekoľvek sa nachádzate.

KOMPAKTNÝ DIZAJN VÝHODNÝ PRE CESTOVANIE

VŠESTRANNÁ RÁNNY ESENCIÁLNY PRODUKT

Okrem palaciniek je naša panvica dokonalá na prípravu iných raňajkových jedál, ako sú vajcia a slanina. Jej nelepivý povrch zaisťuje rovnomerné varenie a rýchle dosiahnutie požadovanej teploty.

VŠESTRANNÁ RÁNNY ESENCIÁLNY PRODUKT

TECHNICKÉ ÚDAJE

Farba: červená
Výkon ohrievača: 900 W
Napájanie: 220 V
Veľkosť: priemer 20 cm
Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Páči sa mi, že sa rýchlo a rovnomerne zohreje, takže môžem vždy pripraviť perfektne upravené palacinky!

  Štefan

  Táto panvica na palacinky je fantastická! Nemohol by som byť šťastnejší!

  Sofia

  Prekročila moje očakávania! Nelepivý povrch zaisťuje, že sa palacinky nikdy nelepia na panvicu a rovnomerné zahrievanie zaručuje, že sú moje palacinky perfektne upravené!

  Nina

  Používam ju stále na prípravu raňajok pre moju rodinu a obľubujú palacinky. Nelepivý povrch uľahčuje odkladanie palaciniek z panvice!

  Jakub

  Táto panvica na palacinky je nevyhnutnosťou pre každého milovníka palaciniek!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/