- 33%
Zľava!

Securekey Karabína Na Kľúče Od Auta S Vlastnou Ochranou a darčeková karta

Karabína s klipom SecureKey je dokonalým doplnkom pre pohodlie, bezpečnosť a štýl. Vďaka svojim všestranným funkciám vrátane otvárača na fľaše a rozbíjača skla tento prvotriedny klipsový háčik z nehrdzavejúcej ocele zaručuje jednoduchú organizáciu a spoľahlivú ochranu v každej situácii.

19,99 29,99

Vymazať
Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Farba: Čierna

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: ObSafe Kategórií:

VŠESTRANNOSŤ

Získajte pohodlie a bezpečnosť s klipovým nástrojom na sebaobranu SecureKey, viacúčelovým doplnkom, ktorý otvára fľaše, láme sklá v prípade núdze a zabezpečuje vaše kľúče.

VŠESTRANNOSŤ

VYSOKá KVALITA A DIZAJN

Užite si štýlový a elegantný vzhľad SecureKey zhotovený z odolnej nerezovej ocele. Jeho dizajn s kompresným pružinovým mechanizmom zaisťuje ľahké uchytenie a odobratie kľúčov s bezpečným uchopením.

VYSOKá KVALITA A DIZAJN

EFEKTÍVNA ORGANIZÁCIA

Zjednodušte si život s touto karabínou na kľúče na sebaobranu, ktorá poskytuje praktické a prenosné riešenie pre vaše kľúče od auta a každodenné potreby. Jej bezpečný háčik umožňuje rýchly prístup k vašim kľúčom, čo vám ušetrí čas a úsilie.

EFEKTÍVNA ORGANIZÁCIA

VžDY PRIPRAVENí

Buďte vždy pripravení s touto karabínkou SecureKey, vybavenú nástrojom na lámanie skla na sebaobranu. Tento inovatívny kľúčový systém nielen zabezpečuje vaše kľúče, ale tiež vám poskytuje pocit bezpečia v prípade núdze.

VžDY PRIPRAVENí

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: nerezová oceľ Farba: oranžová a čierna Hmotnosť: 32 g Veľkosť: 7,2 x 4,6 x 2,4 cm Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Celkovo som s ním veľmi spokojný a odporučil by som ho každému, kto hľadá spoľahlivú karabínu!

  Monika

  Váhal som s kúpou, ale teraz nebanujem.

  Štefan

  Podľa mňa praktický nástroj vhodný pre každého.

  Nina

  Podľa mňa nevyhnutnosť pre každú ženu!

  Jakub

  Vynikajúci výber pre každého, kto hľadá viac bezpečnosti!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/