- 35%
Zľava!

Sledovacia Kamera Secureview a darčeková karta

Predstavujeme SecureView, ultimátne riešenie pre 100% ochranu vášho domova. Táto bezdrôtová wifi kamera zabezpečuje neustálu kontrolu vášho domu a dvora počas dňa aj noci. So SecureView nikdy nezmeškáte žiadny okamih.

29,99 45,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 29,99 / ks22x 25,99 / ks33x 22,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: NocKam Kategórií:

24/7 BEZPEČNOSŤ A POKROČILá NOČNá VIDITEĽNOSŤ

Sledujte svoj dom a dvor dňom i nocou s našou vysoko kvalitnou bezdrôtovou kamerou vybavenou vynikajúcim nočným režimom.

VZDIALENÝ PRÍSTUP A MONITOROVANIE KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK

Buďte stále pripojení a majte pod kontrolou všetky okamihy na videonahrávke odkiaľkoľvek, vďaka našej inteligentnej WiFi kamere a mobilnej aplikácii.

ZABUDOVANý MIKROFóN A DETEKCIA POHYBU PRE SKUTOčNú BEZPEČNOSŤ

Rozprávajte sa a počúvajte cez kameru pomocou vstavaného mikrofónu, zatiaľ čo pohybové čidlo udržuje neželaných návštevníkov preč od vášho domova. Užívajte si pocit bezpečia s SecureView.

ODOLNÁ VOČI NEPRIAZNIVéMU POČASIU A VŠESTRANNE POUžITEľNá

S našou kamerou pokrývajúcou 320° horizontálne a 120° vertikálne rotácie, máte kontrolu zo všetkých uhlov. Priblížte si podrobné zobrazenie alebo si ponechajte prehľad o celej oblasti. Odteraz už máte všetko pod kontrolou.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: ABSFarba: bielaVlastnosti: dvosmerné audio, nepretržitý záznam 24/7, podpora micro SD karty až do 128GB (nie je súčasťou balenia)Rozlíšenie: 1080P (Full-HD)Balenie obsahuje: 1x kameru s káblovými konektormi, 1x používateľskú príručku, 1x skrutkovač, 3x skrutky

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Páči sa mi nočný režim a pohybový senzor. Za tie peniaze sa oplatí.

  Miroslav

  Teraz sa cítim oveľa bezpečnejšie vo svojom dome!

  Michal

  Super kvalitka!

  Štefan

  Kvalita obrazu je vynikajúca a inštalácia bola rýchla. Nočný režim je veľmi užitočný na zisťovanie, čo sa deje počas noci.

  Nina

  Najlepšia voľba pre domovú bezpečnosť!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/