- 38%
Zľava!

Mosquitomaster – Bugfreezone Magnetická Dverová Sieťka a darčeková karta

MosquitoMaster – BugFreeZone Magnetická dverová sieťka je najlepším riešením pre udržanie otravných hmyzu mimo vášho domova a zároveň si užívať čerstvý vzduch a prirodzené svetlo. S bezpečným magnetickým uzavretím, táto odolná sieťka poskytuje pohodlný a účinný spôsob vytvorenia pohodlného prostredia k životu.

19,99 32,00

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: MrezKom Kategórií:

UŽITE SI ČERSTVÝ VZDUCH A ZABRÁŇTE MOSKYTOM

Naša magnetická dverová sieťka BugFreeZone vám umožní vychutnať si vonkajší vzduch bez toho, aby do vášho domova vnikol otravný hmyz.

UŽITE SI ČERSTVÝ VZDUCH A ZABRÁŇTE MOSKYTOM

BEZPEČNÝ MAGNETICKÝ UZAVRETIE

Náš inovatívny systém magnetického uzavretia zabezpečuje, že sieťka je pevne zatvorená, poskytujúc maximálnu ochranu proti komárom a inému hmyzu aj pri veterných dňoch.

BEZPEČNÝ MAGNETICKÝ UZAVRETIE

ODOLNÉ A JEDNODUCHÉ NA POUŽITIE

Vyrobená z kvalitných materiálov, naša sieťka MosquitoMaster je odolná a vydrží dlho, poskytuje pohodlné a bezproblémové riešenie pre udržanie hmyzu vonku a zároveň umožňuje ľahký vstup vám a vašej rodine.

ODOLNÉ A JEDNODUCHÉ NA POUŽITIE

ZLEPŠITE SVOJE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Vytvorte si pohodlné prostredie pre život s našou magnetickou dverovou sieťkou MosquitoMaster. Užívajte si čerstvý vzduch, prirodzené svetlo a pokoj, s vedomím, že ste chránení pred otravným hmyzom.

ZLEPŠITE SVOJE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

– Typ: Dvere
-Materiál siete: Sklolaminátový
-Variant: Dverový otvor s bočným otváraním Jednoduché otváranie dverí
-Farba: Čierna
-Rozmery: 120x220cm

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Nedávno som si kúpil magnetickú dverovú sieťku od MosquitoMaster a som veľmi nadšený. Je to skvelý produkt a je veľmi jednoduchý na inštaláciu. Vrelo odporúčam!

  Monika

  Magnetická dverová sieťka od MosquitoMaster je skvelý produkt. Bola jednoduchá na inštaláciu a skvele funguje pri udržiavaní hmyzu vonku. Vrelo odporúčam!

  Štefan

  Nedávno som si zakúpil magnetickú dverovú sieťku od MosquitoMaster a som s ňou veľmi spokojný. Je jednoduchá na inštaláciu a skvele udržuje hmyz vonku. Vrelo odporúčam!

  Sofia

  Magnetická dverová sieťka od MosquitoMaster je vynikajúci produkt. Je dobre vyrobená, jednoduchá na inštaláciu a udržuje hmyz vonku. Som veľmi spokojný s týmto nákupom. Vrelo odporúčam!

  Jakub

  Som veľmi rád, že som našiel túto magnetickú dverovú sieťku od MosquitoMaster. Je veľmi jednoduchá na inštaláciu a funguje skvele! Udržuje hmyz vonku a vzduch vo vnútri. Vrelo odporúčam!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/