- 37%
Zľava!

Magická viacúčelová metla a darčeková karta

Extrémne dlhá rukoväť vám umožní bezpečne dosiahnuť vysoké okná alebo ťažko dostupné miesta bez použitia rebríka. Dĺžku si môžete upraviť od 58 cm až po úžasných 90 cm!

 

21,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 21,99 / ks22x 18,99 / ks33x 16,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Metla Kategória: , ,

JEDNODUCHÉ ČISTENIE!

Ak vaše deti alebo štvornohí kamaráti polejú podlahu vodou alebo inou tekutinou, je mimoriadne náročné ich všetky naraz vysušiť obyčajnými metlami. Táto mäkká viacúčelová metla má veľmi silnú sušiacu schopnosť! Odstraňuje nielen tekutiny, ale je skvelý aj na čistenie vlasov a rozbitého skla!

VŠADE ČISTO

Čarovná viacúčelová metla vhodná do obývačiek, kuchýň, bazénov, garáží či kúpeľní poslúži aj ako stierka v kombinácii s čističom skla.

PLNE FLEXIBILNÉ A JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE

Extrémne dlhá rukoväť umožňuje dosiahnuť vysoké okná alebo ťažko dostupné miesta bez rebríka. Dĺžku si môžete upraviť od 58 cm až po úžasných 90 cm! Po dokončení čistenia ho môžete pomocou praktického háčika uložiť na stenu.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

PP materiál s vysokou hustotou sa nebojí tekutín a umožňuje ľahké čistenie! Gumová metla je vhodná na odstraňovanie chlpov domácich zvierat. Extrémne dlhá rukoväť vám tiež umožňuje bezpečne dosiahnuť vysoké okná a iné ťažko dostupné miesta bez použitia rebríka. Metla je vhodná do obývačky, kuchyne, bazéna, garáže, kúpeľne, možno použiť aj ako čistič okien.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:

Farba: šedá
Materiál: ABS plast
Dĺžka: Nastaviteľná (58-90 cm)

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Magická viacúčelová metla”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/