- 34%
Zľava!

Luxelash 4d Ťažké Plné Farby Riasenka a darčeková karta

Získajte okamžite dlhšie a lepšie definované riasy s riasenkou LuxeLash 4D. Táto vodotesná formula je navrhnutá na predĺženie a zahustenie rias až päťkrát, poskytujúc vám objemové riasy, ktoré vydržia celý deň. Zabudnite na umelé mihalnice a privítajte okamžite okúzľujúce oči.

18,99 28,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 18,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Maskar Kategórií:

OKAMŽITÁ DĹŽKA A OBJEM

Okamžite dosiahnite dlhšie a plnšie riasy s našou riasenkou LuxeLash 4D heavy full. Jej vlákienková formula sa pridržiava vašich prirodzených rias, okamžite zvyšujúc ich dĺžku a objem pre ohromujúci vzhľad.

OKAMŽITÁ DĹŽKA A OBJEM

5 KRÁT HRUBŠIE A DLHŠIE

Zanieste svoje riasy na novú úroveň s LuxeLash. Táto revolučná formula obaluje a zvýrazňuje každú riasu, čím ich robí až päťkrát hrubšie a dlhšie. Ukážte pôsobivé riasy, ktoré nechajú každého v úžase.

5 KRÁT HRUBŠIE A DLHŠIE

VODOTESNÁ A NEOBLIEHATEĽNÁ

Nemusíte robiť žiadne dotieravé opravy. Jej vodotesná a dlhotrvajúca formula zaručuje celodenné nosenie bez škvŕn, lupienkov alebo hrudiek. Získajte okúzľujúci vzhľad jednou vrstvou.

VODOTESNÁ A NEOBLIEHATEĽNÁ

NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH S PRIROZENÝMI ZLOŽKAMI

LuxeLash je netestovaná na zvieratách a obsahuje prírodné zložky, ako je kolagén a vitamín B5. Vyživujte svoje riasy, zatiaľ čo ich posilňujete a podporujete rast. Zbohom falošné mihalnice a ahoj prirodzene pôsobivé riasy.

NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH S PRIROZENÝMI ZLOŽKAMI

TECHNICKÉ ÚDAJE

Farba: čierna
Typ pokožky: všetky
Odolnosť voči vode: vodotesná
Veľkosť: 12 x 2 cm
Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Drží celý deň! Testovaná vodotesnosť!

  Miroslav

  Milujem, ako robí moje oči väčšími a jasnejšími! Vrelo odporúčam!

  Štefan

  Úplne ju zbožňujem! Riasy sú veľmi plné a dlhé po použití!

  Nina

  Na začiatku som mala pochybnosti, pretože som si myslela, že je príliš drahá. Som rada, že som sa rozhodla ju kúpiť, pretože vyzerá úžasne!

  Jakub

  Som taká šťastná! Riasenka vyzerá neuveriteľne prirodzene a moje oči vyzerajú jasnejšie!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/