- 33%
Zľava!

Magicart Sada Fixiek S Maľovaním Na Vodu a darčeková karta

Vypnite obrazovky a vypusťte kreativitu vášho dieťaťa s naším balíčkom magických fixiek na vodu. S týmito fixami, ktoré umožňujú deťom vytvárať reálne plávajúce kresby, ktoré ožijú, si Vaše deti užijú kopec zábavy. Upevňujú a rozvíjajú detskú kreativitu formou zábavy.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: MagFlo Kategórií:

DOKONALÝ DARČEK PRE DETI

Podporujte kreativitu a zabavte svoje deti celé hodiny s naším balíčkom Magických fixiek na vodu. Podporte a rozvíjajte predstavivosť a kreativitu formou zábavy s veselými obrázkami.

DOKONALÝ DARČEK PRE DETI

REÁLNE PLÁVAJÚCE KRESBY

Uvoľnite tvorivosť vašho dieťaťa s naším balíčkom magických fixiek. Pozrite, ako sa ich umelecké dielo čarovne kĺže na vode, umožňujúc im vytvárať jedinečné umelecké diela bez neporiadku a čistenia.

REÁLNE PLÁVAJÚCE KRESBY

VYTVORTE SI VLASTNé TETOVAčKY

Nechajte svoje dieťa vyjadriť svoju individualitu . Môžu si vytvárať vlastné dočasné tetovania pomocou našich čarovných fixiek, čo im dáva slobodu ukazovať svoju originalitu.

VYTVORTE SI VLASTNé TETOVAčKY

NEKONEČNÁ ZÁBAVA

Zabudnite na obrazovku a privítajte nekonečnú zábavu s naším balíčkom magických fixiek na vodu. Ideálne pre vzdelávacie hry, poskytujú hodiny zábavy a zároveň stimulujú kreativitu a predstavivosť.

NEKONEČNÁ ZÁBAVA

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: Bez BPA a toxických farbív Farba: viacfarebná Pohlavie: unisex Vek: vhodné pre deti od 2 rokov a staršie Balenie obsahuje: 12x čarovné fixky, 1x prenosná lyžica

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Deti to úplne pohltilo, najmä to, že si sami vyrábajú tetovačky.

  Miroslav

  Kúpil som to pre svoju dcéru a zábavu má celá rodina :)!

  Štefan

  Je to jednoduché na použitie. Milujem , keď sa kresby začnú pohybovať a tancovať vo vode!

  Sofia

  Mali sme veľa zábavy pri experimentovaní! Je to jednoduché a ľahko sa to pochopí a kresby boli úžasné!

  Nina

  Moja dcéra je nadšená, zabaví sa hodiny.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/