-32%

Sada magnetických tvarov pre deti (42 kusov) – MagBlock a darčeková karta

Sada magnetických stavebných tvarov môže byť použitá v kreatívnych hrách na zlepšenie vedeckých, technologických, technických a matematických zručností detí; rozvíja koordináciu „ruka-oko“, vizuálne vnímanie priestoru a jemné motorické zručnosti a zvyšuje trpezlivosť.

zľava: 16,00 (32%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

33,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 33,992x 28,903x 25,90
Katalógové číslo: MagDIY Kategórie: , ,

PODPORUJTE ZRUČNOSTI DETÍ ZÁBAVOU

Súprava MagBlock obsahuje magnetické tyčinky a loptičky rôznych farieb, ktoré posilňujú myslenie dieťaťa, riešenie problémov, symbolické myslenie a zmysel pre rozoznávanie farieb. Táto magnetická sada hračiek stimuluje ich priestorové myslenie a zlepšuje koordináciu „ruka-oko“. Deti môžu vytvárať rôzne tvary, ako sú autá, zvieratá, domy alebo čokoľvek, čo im príde zaujímavé a nápadité.

100% BEZPEČNÉ PRE DETI

Magnetické tvary sú vyrobené z kvalitného ABS, sú pevné, hladké a bez ftalátov, olova, kadmia a BPA. Sú navrhnuté vo veľkosti, ktorá zabráni tomu, aby ich deti omylom prehltli, a rodičom umožní pokojne si robiť svoju veci. Tvary majú magnety na oboch stranách, takže sa dajú ľahko zložiť a rozložiť podľa želania vášho dieťaťa

PERFEKTNÝ DARČEK PRE DETI

Súpravu MagBlock sme navrhli v pestrých farbách, ktoré dokážu ľahko upútať detskú pozornosť. Je to ideálny darček pre deti na narodeniny, Halloween, Vianoce, Nový rok, Deň detí a iné sviatky.

VIAC INFORMÁCIÍ

Farba: Viacfarebná
Materiál: 100% bezpečný ABS plast
V balení je 42 kusov magnetických tvarov, od 3 rokov.

Dodatne informacije text