- 40%
Zľava!

Solarglow Led Plamienkové Solárne Svetlá a darčeková karta

Transformujte svoj vonkajší priestor pomocou našich Solarglow LED plamienkových solárnych svetiel. Tieto bezpečné a energeticky efektívne svetlá vytvárajú mäkké a náladu zlepšujúce osvetlenie, imitujúce vzhľad skutočných plameňov. S jednoduchým inštalčným procesom a odolným dizajnom sú perfektné na osvetlenie vášho vonkajšieho priestoru po celý rok.

17,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 17,99 / ks22x 15,99 / ks33x 13,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: LucOgenj Kategórií:

ENERGETICKY EFEKTÍVNA SOL

ENERGETICKY EFEKTÍVNA SOL

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Solarglow Led Plamienkové Solárne Svetlá”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/