- 28%
Zľava!

Dekoratívne LED vetvičky

Chcete svojmu bytu či domu dopriať niečo svieže, iné a jemne lesklé? Vyberte si dekoratívne a elegantne lesklé vetvičky, ktorými skrášlite každý kút vášho domova.

28,99 39,99

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 28,99 / ks22x 24,99 / ks33x 21,99 / ks
  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: LucBra Kategória: , ,

???? VYPNUTÉ SVETLÁ

Každá vetva, ktorá je rozdelená na niekoľko častí, je vybavená teplými a jasnými svetlami, ktoré spolu s ostatnými vetvami vytvárajú príjemnú dennú atmosféru. Keď sa vonku zotmie, dodajú zvláštnu romantickú energiu. Celkovo sú tri vetvy, každá s 20 svetlami.

???? PRUŽNÁ DEKORÁCIA

Keďže konáre sú čiastočne vyrobené aj z drôtu, máte slobodu umiestniť ich kamkoľvek chcete. Môžete ich omotať napríklad okolo zábradlia schodiska alebo na záclonovú tyč. Ale určite sú najkrajšie v dekoratívnej váze, umiestnenej na rôznych miestach vo vašej domácnosti.

Ozdobte si predsieň, obývačku, jedálenský stôl, skrinku či parapet. Najlepšie vyzerajú v kombinácii s kvetmi.

???? DLHODOBÉ POUŽÍVANIE

Ozdobné vetvičky sú trvalou dekoráciou, ktorá dodáva prirodzený a realistický vzhľad. Keďže si ich môžete navrhnúť akokoľvek chcete, získate množstvo možností plánovania a rozloženia. Pohrajte sa so svojou kreativitou a vytvorte si príjemnú atmosféru, ktorá vás bude sprevádzať dňom aj nocou, keď budú jemne žiariť.

K svetielkam patrí aj 200 cm dlhý nabíjací kábel, na konci ktorého je USB konektor s medzivypínačom na zapnutie a vypnutie svetiel.

Vetvičky ponúkajú teplé biele svetlo, ktoré rozžiari miestnosť tak akurát a nie je príliš silné, aby štípalo v očiach. S výškou 70 cm ju môžete ľahko umiestniť do vysokej vázy, zastrčiť do zeme vedľa kvetov vo vnútri a podobne.

???? KREATÍVNY DARČEK

Poznáte niekoho, kto rád tvorí s rôznymi materiálmi a má malú kreatívnu dušu? Potom neváhajte a darujte jej tieto krásne vetvičky, ktorými si môže ozdobiť svoj domov alebo ich kreatívne umiestniť do umeleckého obrazu či naň.

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Dekoratívne LED vetvičky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/