- 70%
Zľava!

Plantlift Retractable Plant Hanger a darčeková karta

PlantLift Retractable Plant Hanger je inovatívny a pevný držiak ornamentov, ktorý spoľahlivo drží až 10 kg rastlín alebo kvetinových košov s odolnou nylonovou šnúrou a oceľovými bodmi. Jeho nastaviteľný dizajn a jednoduchá inštalácia ho robia nevyhnutnosťou pre každého, kto má rád záhradníctvo a okrášľuje svoj dom krásnymi rastlinami.

5,99 19,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 5,99 / ks22x 5,99 / ks33x 4,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: KljukRast Kategórií:

PEVNÝ A NASTAVITEĽNÝ DRŽIAK ORNAMENTOV

Naša Retractable Plant Hanger spoľahlivo drží až 10 kg rastlín alebo kvetinových košov s nastaviteľným držiakom ornamentov.

PEVNÝ A NASTAVITEĽNÝ DRŽIAK ORNAMENTOV

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Samozrejmosťou sú háčiky s samoistiacimi skrutkami, ktoré umožňujú jednoduchú inštaláciu jednoduchým otáčaním skrutkových háčikov do akéhokoľvek dreva, preglejky alebo suchého muriva.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

ODOLNÉ A SILNÉ

PlantLift Retractable Plant Hanger je vyrobený z odolnej nylonovej šnúry a oceľových bodov, ktoré poskytujú maximálnu pevnosť a trvanlivosť.

UŠETRITE MIESTO S RETRAKOVANÝM DIZAJNOM

Náš Retractable Plant Hanger poskytuje inovatívne riešenie, ako ušetriť miesto a udržať vaše rastliny a kvety kvitnúce s ľahkosťou.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: PP plast, nylonová šnúra, farba: čierna, rozmery: dĺžka až 90 cm, maximálny hrubý hmotnosti: až 4,5 kg, množstvo: 1 kus, materiál: ABS + nerezová oceľ, veľkosť: 360x95x80 mm

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Plantlift Retractable Plant Hanger”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/