- 25%
Zľava!

Holiaci strojček na strihanie vlasov a tvarovanie fúzov a darčeková karta

Vysokovýkonný strojček na strihanie vlasov a fúzov je neuveriteľne presný. Môžete ho vyčistiť pod vodou a s USB nabíjaním ho budete môcť používať až dve hodiny!

29,99 40,00

Vymazať
Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 29,99 / ks22x 25,99 / ks33x 22,99 / ks

Model: So vzorom

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: BritClip Kategórie: , , , ,

ZARUČÍ ATRAKTÍVNY VZHĽAD

Holiaci strojček je vybavený ostrou čepeľou v tvare T a výkonným motorom, ktorý zaisťuje vysoko výkonnú presnosť. Umožní vám akékoľvek tvarovanie a zabráni podráždeniu pokožky.

 

UMÝVATEĽNOSŤ

Nožová čepeľ je vodotesná. Môžete ho rýchlo vyčistiť pod tečúcou vodou, ale nezabudnite to urobiť po každom použití stroja, pretože tak zabránite aj hromadeniu baktérií. Váš stroj tak zostane čistý.

 

RÝCHLE NABÍJANIE USB

Profesionálny strojček je vybavený lítiovou batériou s kapacitou 1 200 mAh. Nabitie plnej batérie trvá iba dve hodiny a bezdrôtové používanie trvá 120 minút. Môže byť pripojený cez USB prostredníctvom nabíjania a opätovného použitia.

VÝKONNÝ A ODOLNÝ MOTOR

Zastrihávač vlasov má silný a odolný motor s ostrou čepeľou, čo znamená, že sa nezasekáva ani pri najhrubších a najťažších typoch vlasov. Je vybavený 4 typmi vodiacich hrebeňov (1,5 mm / 2 mm / 3 mm / 4 mm), ktoré vyhovujú rôznym požiadavkám na dĺžku.

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Holiaci strojček na strihanie vlasov a tvarovanie fúzov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/