- 25%
Zľava!

Lepiaca Fólia Pre Ochranu Auta – Maximo® a darčeková karta

Zažite ultimátnu ochranu auta s lepiacou fóliou MaXimo®. Ochraňte svoje auto pred škrabancom, nárazmi a nečistotami s naším odolným a ľahko použiteľným riešením ochrany.

14,99 19,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 14,99 / ks22x 12,99 / ks33x 11,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: CarProtect Kategórií:

ZOSILENÁ OCHRANA

MaXimo® ponúka zosilnenú ochranu, chráni vaše auto pred škrabancom a nárazmi.

ZOSILENÁ OCHRANA

OCHRANA PRED NEČISTOTAMI

Odoláva špine a nečistote, MaXimo® udržiava váš automobil čistý a s lesklým povrchom.

OCHRANA PRED NEČISTOTAMI

PRKTICKÁ ODLHNOSŤ

Naša lepiaca fólia zaručuje dlhotrvajúcu ochranu bez ovplyvnenia estetiky vášho auta.

PRKTICKÁ ODLHNOSŤ

ĽAHKÁ APLIKÁCIA

MaXimo® je ľahko aplikovateľný, takže ochrana auta je hračka.

ĽAHKÁ APLIKÁCIA

TECHNICKÉ DETAILY

Rozmery: šírka 10 cm, dĺžka 3 m

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Pôsobivé! To je slovo, ktoré mi prichádza na myseľ, keď si spomeniem na lepiacu fóliu MaXimo®. Kúpil som si ju pre môj laptop a smartfón, a som veľmi spokojný s jej výkonom. Je kryštálovo čistá, neovplyvňuje dotykovú obrazovku a pomohla udržať moje zariadenia ako nové. Je to skutočne kvalitné a užívateľsky príjemné, desať bodov zo mňa!

  Monika

  Skvelé! Lepiaca fólia MaXimo® je vynikajúci produkt. Je veľmi odolná a ľahko sa inštaluje. Skvele mi zachránila povrch nábytku pred škrabancami, fixkami a dokonca vodnými škodami. Lepidlo dokonale drží a transparentnosť je vynikajúca. Takmer na ňu zabudnem! Úplne stojí za investíciu!

  Miroslav

  Lepiaca fólia MaXimo® bola absolútnym darom z nebies pre môj rodinný dom. S tromi deťmi a veľmi aktívnym psom sme mali stále poničené steny – už nie! Lepiaca fólia je takmer úplne nezbadateľná a nijako neznižuje jas alebo čistotu mojich stien! Je to absolútne nevyhnutný produkt pre domácnosti s deťmi alebo domácimi miláčikmi!

  Michal

  Nedávno som si kúpil lepiacu fóliu MaXimo® na ochranu obrazovky môjho nového tabletu. Je veľmi odolná a vôbec neznižuje citlivosť na dotyk. Som s touto kúpou mimoriadne spokojný. Skutočne to mení pravidlá hry v ochrane vašej elektroniky! Kúpil by som to znova okamžite!

  Jakub

  Absolútne som si zamilovala tento produkt. Lepiaca fólia MaXimo® poskytuje špičkovú ochranu a je splneným snom pre každého, kto sa obáva o škrabance alebo prach na svojich cenných veciach. Je ľahké ju aplikovať s minimálnym problémom bubliniek a keď je na veciach, je takmer neviditeľná. Použila som to na všetko, od môjho telefónu po môj laptop. Vrelo to odporúčam!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/