-43%

Samolepiaca dekoratívna 3D tapeta (10 kusov) – BrickWall a darčeková karta

Pomocou týchto dekoratívnych 3D tapiet v motíve tehly budete môcť skrášliť akýkoľvek priestor, ochrániť steny a zároveň zabezpečiť tepelnú a zvukovú izoláciu vášho domova.

zľava: 16,00 (43%)

Dostupné na objednávku

20,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 20,992x 17,903x 15,90
Katalógové číslo: BrickWall Kategórie: , ,

ELEGANTNÝ  DOPLNOK DO DOMU

Tapety sú ideálne na zakrytie poškodenej časti steny v priebehu niekoľkých minút, bez veľkých nákladov a straty času. Špecifický dizajn samotnej tapety poskytuje trojrozmerný efekt, ktorý priestor ešte viac skrášľuje. Získate kompletnú zvukovú aj tepelnú izoláciu.

KVALITNÝ A BEZPEČNÝ MATERIÁL

Sú vyrobené zo špeciálneho mäkkého materiálu, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu steny, a zároveň ochranu malých detí v prípade nárazu. Samotné tapety sú vodeodolné, takže nebudete mať problém s ich priamym čistením vodou alebo starosťami o kvalitu pri kontakte s vodou.

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA INŠTALÁCIA

Keďže je tapeta samolepiaca, nie je potrebné používať lepidlo a iné nástroje. Zo zadnej strany tapety jednoducho odstráňte ochrannú fóliu, prilepte ju na požadovaný povrch a jemne pritlačte handričkou. Môžete ju ľahko odrezať, ak sa vám nepáči štandardná veľkosť. Pred inštaláciou očistite a vysušte povrch steny.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Farba: Biela
Materiál: Vysoko kvalitná pena XPE
Veľkosť: 35 cm x 38 cm
Balenie obsahuje 10 kusov samolepiacich tapiet

Dodatne informacije text