- 29%
Zľava!

Goblender Prenosný Elektrický Usb Mixér So Slamkou ModrÝ a darčeková karta

GoBlender je výkonná a všestranná flaška na šťavy, ktorá vám umožňuje vychutnávať si čerstvé a chutné šťavy kdekoľvek a kedykoľvek. Jeho jedinečný design so slamkou eliminuje vyliatie a neporiadok, zatiaľ čo prenosné a ľahko čistiace funkcie ho robia vaším konečným spoločníkom pre rýchle a zdravé nápoje.

24,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 24,99 / ks22x 21,99 / ks33x 18,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Blender Kategória: ,

VYCHUTNAJTE SI čERSTVé ŠŤAVY VŽDY A VŠADE

Jednoduchým stlačením tlačidla si môžete pripraviť svoje obľúbené smoothie z ovocia a zeleniny už za pár sekúnd. GoBlender vám umožňuje prípravu čerstvých štiav ľahko a rýchlo bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

VYCHUTNAJTE SI čERSTVé ŠŤAVY VŽDY A VŠADE

JEDNODUCHý A PRAKTICKý NA POUžITIE

Vďaka inovatívnemu dizajnu slamky vám GoBlender umožňuje vychutnať si smoothies alebo šejky bez vylievania a nečistoty. Nemusíte šťavy prelievať do iných nádob, čo vám ušetrí čas a námahu.

JEDNODUCHý A PRAKTICKý NA POUžITIE

JEDNODUCHÉ A PRENOSNÉ

Či už ste na cestách alebo doma, GoBlender je vaším dokonalým spoločníkom pre rýchly a zdravý nápoj. Jeho kapacita 420 ml a funkcie ľahkého čistenia ho robia pohodlným na použitie a prenášanie.

JEDNODUCHÉ A PRENOSNÉ

VÝKONNÉ A VŠESTRANNÉ MIEŠANIE

6 kusov nožov a rezacia cyklónová hlavica dokážu miešať prísady vo všetkých smeroch, čím vytvára jemnú chuť pri 15000-22000 ot./min. Ideálne na smoothies, šejky, šťavy a ďalšie.

VÝKONNÉ A VŠESTRANNÉ MIEŠANIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: ABS TPRFarba: zelená ružováKapacita: 420 mlVeľkosť: 17,5 x 8,5 x 7 cmMnožstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Za mňa dobrá mašinka.

  Monika

  Skvelé! Mám ho už pár týždňov a som veľmi ohromená, ako je výkonný! Využívam pre deti, keď cestujeme autom a chcem si pripraviť rýchlo čerstvý nápoj, čo nasýti a osvieži.

  Miroslav

  Je výkonný a dokonale mieša moje smoothies a šejky. Tiež sa mi páči, že môžem môj smoothie hneď vypiť z mixéra!

  Štefan

  Využívam najmä vo fitku. Odporúčam.

  Nina

  Absolútne ho milujem! Je veľmi jednoduché ho používať a je to také pohodlné, že ho môžem jednoducho pripojiť do notebooku alebo powerbanky, aby som ho nabila!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://funavocado.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/